Menu

"Рішення ще не прийнято": у США розглядають надання Україні ракет ATACMS, — Білий дім

Читать на русском

"Рішення ще не прийнято": у США розглядають надання Україні ракет ATACMS , — Білий дім

У Вашингтоні запевнили, що підтримка України залишається "високою" в обох палатах. Спікер адміністрації президента Джон Кірбі наголосив, що ціна перемоги РФ — ще більші апетити Кремля.

Переживати, що фінансова підтримка США зменшиться, не варто. Американські політики виступають за допомогу Україні та не мають наміру відступати від своєї позиції. Про це в інтерв’ю виданню The Telegraph, оприлюдненому 17 вересня, заявив представник Білого дому з національної безпеки Джон Кірбі.

"Це невелика група дуже гучних, дуже правих республіканців, які продовжують чинити опір додаткової підтримки України, але президент упевнений, що підтримка, яку ми отримуємо від керівництва в обох палатах, залишається високою", — запевнив він.

Спікер наголосив, що війна стосується не лише України. Він пояснив, що на одній перемозі Кремль може не зупинитися, і загроза миру залишатиметься.

"Якщо людей хвилює ціна цієї війни в Україні в крові та скарбах, тоді подумайте, наскільки надмірною буде ця ціна, якщо ми підемо і дозволимо пану Путіну заохочувати продовжувати брати більше території або загрожувати східному флангу НАТО", — відзначив Кірбі.

Представник Білого дому розповів, що дискусії щодо відправлення ракет ATACMS ще тривають.

"Тут, у Сполучених Штатах, велася довга розмова про ці крилаті ракети великої дальності, і ця розмова триває, навіть коли ми з вами розмовляємо сьогодні. Рішення ще не прийнято", — наголосив спікер.