Menu

У Швейцарії українських біженців зобов’язали продати дорогі автомобілі

Picture

Фото: 20min.ch

Влада Швейцарії встановила правило, згідно з яким українські біженці, які отримують допомогу від держави, мають продати свої автомобілі, якщо їхня вартість перевищує розмір соціальної допомоги. Про це повідомляє місцеве видання 20Minuten.

Об этом сообщает Скандалы РУ

Кожен біженець з України через рік після прибуття до Швейцарії має пройти повторну перевірку своїх активів. Якщо у нього знайдуть майно, зокрема, автомобіль, дорожчий за суму виплат, то його слід продати для забезпечення своїх потреб.

Розміри соціальної допомоги для біженців відрізняється залежно від швейцарських кантонів. Так, наприклад, у Люцерні допомога становить 4 000 франків на людину або 10 000 на сім’ю. За даними видання, понад сто українських біженців у Люцерні будуть змушені продати свої автомобілі. На продаж дається місяць. Соціальні виплати їм призупинено.

Наразі у Люцерні зареєстровано 141 біженця з України, який має власний транспортний засіб. Згідно з відповіддю уряду у лютому, 132 з них отримали соціальну допомогу. Кантон виходить із того, що "більшість зареєстрованих транспортних засобів перевищує норму активів".

Такі ж правила впроваджуються у таких кантонах, як Берн, Базель-Штадт, Цюріх та Аргау. Влада Берна заявила, що під цей закон підпадають також ювелірні прикраси та готівка.

Загалом у Швейцарії зареєстровано майже 80 000 біженців з України.

BAGNET нагадує, Швейцарія утилізує 60 справних ЗРК Rapier, замість того щоб передати їх Україні.

Підготував: Сергій Дага

Источник: Скелеты в шкафу