Найкрасивіші люди України 2006: як Наталя Могилевська та Олександр Шовковський виглядають 14 років потому

У 2006 році популярна українська співачка Наталія Могилевська і футболіст Олександр Шовковський були визнані найкрасивішими людьми року в Україні за версією журналу Viva!.

Об этом сообщает Роспрес

З тих пір пройшло 14 років і OBOZREVATEL пропонує поглянути, як змінилися і як виглядають зараз переможці премії Viva! 2006.

Наталя Могилевська

Наталя Могилевська

Наталя Могилевська

wikipedia.org

Українська співачка і продюсер Наталя Могилевська в 2006 році не тільки змогла стати найкрасивішою жінкою в Україні за версією Viva ! – того ж року вона разом зі своїм партнером Владом Ямою посіла друге місце на шоу "Танці з зірками" на каналі "1+1 ".

Наталя Могилевська і Влад Яма

Наталя Могилевська і Влад Яма

"Главред"

Новини
Могилевська приголомшила шанувальників стрункою фігурою у відвертому вбранні

У 2017 році Наталя Могилевська здійснила свою мрію, знову ставши учасницею "Танці з зірками". Цього разу заради шоу Наталія Могилевська схудла на 25 кілограмів.

Наталя Могилевська до схуднення

Наталя Могилевська до схуднення

"Факти"

В результаті Могилевська та її партнер, фіналіст відкритих чемпіонатів Англії, США, Німеччини, Франції та Голландії Ігор Кузьменко завоювали перемогу в легендарному танцювальному шоу. Символічним був і випуск синглу "Я танцювала" (2017).

Наталя Могилевська та Ігор Кузьменко

Наталя Могилевська та Ігор Кузьменко

"Без Табу"

Сьогодні Наталію не впізнати. У листопаді 2019 року на зйомках шоу "Привіт, 20-ті!" на телеканалі "Україна" Могилевська розповіла, як змінилося її життя. "Я абсолютно незвичайно живу, і я незвичайна людина. Я не їм м’яса, встаю вранці, виходжу на вулицю і рву подорожник або кульбабу на пробіжці з собакою, кладу це все в салат і п’ю зелений коктейль з листям льону. Я їм тільки живу сиру їжу, воду мені привозять з Карпат, а якщо її заморозити, вона перетворюється в одну велику сніжинку", – поділилася Наталя Могилевська.

Наталя Могилевська після схуднення

Наталя Могилевська після схуднення

instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Наталя Могилевська після схуднення

Наталя Могилевська після схуднення

instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Артистка постійно відвідує свого "вчителя" в Індії і вчиться бачити світ по-новому. Могилевська, яка раніше була частим гостем на вечірках, зараз наповнює своє життя іншими благами: "Мені не цікавий алкоголь, і я не вживаю наркотиків, я дуже нудна людина для суспільства. Єдине, що не нудно – я дуже люблю життя і дуже люблю людей! Люди – це останнє, що не нудно!"

Переглянутися цею допіс в Instagram

Кожна з нас — унікальна і особлива, як красива троянда на величезному полі. Є граціозні і елегантні дівчата, як білі троянди. Є вольові і пристрасні, як яскраво-червоні. А є тендітні й ранимі як ніжно-рожеві. Але часом, всі ці стани виявляються в одній людині. А яка ви сьогодні троянда?