Пасажирів охопленого коронавірусом лайнера Diamond Princess почали випускати на суходіл: відео

У п’ятницю, 14 лютого, з круїзного лайнера Diamond Princess, на якому спалахнула епідемія коронавірусу з Китаю, почали випускати людей на суходіл.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Про це передає інформаційне агентство AFP.


Відзначається, що уряд Японії надав можливість пасажирам у віці 80 років і старше зійти на суходіл, а також дав у розпорядження житло.


Перша група з 11 осіб вже покинула лайнер. Водій автобуса був в білому захисному костюмі з ніг до голови, а також — в окулярах і масці.


"Тих, хто дав позитивний результат, буде переведено в лікарню. Тих, хто отримає негативний результат, буде — на прохання — висаджено і переведено в житло, надане урядом", — сказав представник міністерства охорони здоров’я Японії Гаке Хасімото.Нагадаємо, що сайт CamSoda безкоштовно відкрив доступ до відеочату з відео для дорослих пасажирам, які опинилися "в пастці" на ураженому китайським коронавірусом круїзному лайнері Diamond Princess. Як кажуть керівники сайту, таким чином пасажирів і членів екіпажу можна буде відволікти від коронавірусу і допомогти впоратися з нудьгою.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-02-14/passajirov-ohvachennogo-koronavirusom-laynera-diamond-princess-nachali-vyipuskat-na-sushu-video/188421”