Коронавірус: кількість жертв нової хвороби різко зросла

Відразу 56 людей поповнили сумний мартиролог жертв нового коронавірусу 2019-nCoV, померши в китайській провінції Хубей від викликаної ним пневмонії. Крім того, відомо про 2103 нових хворих.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на офіційну інформацію комітету охорони здоров’я провінції Хубей.Loading...

За повідомленням комітету, всього в провінції налічується 11 177 випадків захворювання коронавірусом. Таким чином, кількість хворих вірусом у всьому світі перевищила позначку у 15 тисяч осіб, а померлих від нього – позначку у 350 осіб.

Крім материкового Китаю, загалом 30 випадків захворювання зафіксовано в Гонконзі, Макао та на Тайвані, більше 140 – у всьому іншому світі.

Раніше повідомлялося, що станом на вечір 2 лютого підтверджено 14 411 випадків захворювання, вірус 2019-nCoV зафіксований в 31 провінції, муніципалітетах і автономних районах Китаю. Жертвами вірусу стали 305 осіб. За межами Китаю хвороба діагностована у 120 осіб в більш, ніж 20 країнах світу.

Також нещодавно вчені розвіяли 8 популярних міфів про коронавирусной інфекції. Швидке поширення коронавіруса і відсутність даних про нього на ранніх стадіях епідемії створили зручну грунт для конспірологічних теорій і спекуляцій. Facebook, Twitter і Youtube зробили заяви, що вживуть заходів по боротьбі з дезінформацією.

Нагадаймо, раніше президент Володимир Зеленський поставив завдання Кабміну щодо посилення заходів по недопущенню потрапляння китайського коронавіруса і розповсюдження захворювання в Україні.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/03/koronavirus-kilkist-zhertv-novoyi-hvorobi-rizko-zrosla/”