Кількість жертв нового коронавірусу в Китаї зросла до шести

Початкові симптоми захворювання підвищена температура і кашель

21 січня кількість загиблих унаслідок коронавірусу 2019-nCoV у китайському місті Ухань, де вперше підтвердили новий тип вірусу, сягнула шістьох осіб. Про це заявив мер міста Чжоу Сянь-Ван, повідомляє Reuters.

За даними влади, кількість підтверджених випадків захворювання в Китаї вже перевищила 300 осіб, 260 із них – жителі міста Ухань, зазначає Associated Press.

Як повідомляє газета The China Post, перший випадок коронавірусу нового типу офіційно підтверджено в Тайвані.

Найближчим часом Центр із контролю і профілактики захворювань США оголосить про перший підтверджений випадок, повідомило джерело CNN. За даними телеканала, ідеться про жителя штату Вашингтон.

Уперше цей тип вірусу в Ухані, населення якого становить понад 11 млн осіб, було підтверджено 31 грудня 2019 року. Станом на ранок 20 січня кількість хворих у Китаї становила понад 200 осіб, загиблих – троє.

20 січня в Південній Кореї оголосили про перший випадок зараження новим різновидом коронавірусу. Хвора жінка є громадянкою Китаю.

Початкові симптоми захворювання – підвищена температура і кашель. Багато інфікованих повідомляли, що вони відвідували рибний ринок Хуанань або працювали там. Після поширення вірусу роботу ринку було припинено. 21 січня Національна комісія охорони здоров’я Китаю підтвердила передавання коронавірусу 2019-nCoV від людини до людини.

22 січня відбудеться засідання комітету з надзвичайних ситуацій Всесвітньої організації охорони здоров’я через спалах пневмонії в Китаї.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-chislo-zhertv-novogo-koronavirusa-v-kitaji-zbilshilasja-do-shesti-1483731.html”