Медведчук каже, що у Зеленського немає політичної волі для мирного врегулювання конфлікту на Донбасі

Голова Політради партії "Опозиційна платформа — За життя" Віктор Медведчук упевнений, що у президента Володимира Зеленського немає політичної волі для мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

За словами Медведчука, саме тому нова українська влада відмовилася розглядати законопроєкт представників фракції ОПЗЖ, який передбачає внесення змін до статті 1, 2, 10 закону про особливий статус.

Віктор Медведчук

Віктор Медведчук

"9 грудня, паризьке комюніке, зустріч глав держав "нормандської четвірки". По-перше, вони підтримали щодо того, що Мінські угоди повинні бути виконані. По-друге, підтримали імплементацію "формули Штайнмаєра" в наше законодавство. Чому тоді сьогодні влада вносить саме такий – обмежений, технічний – законопроєкт? Чому не погодилися розглянути наш законопроєкт №2491, де передбачені зміни в першу, другу статтю і десяту, де імплементується "формула Штайнмаєра" і де безпосередньо йдеться про те, що особливий статус повинен носити постійний характер? Я даю відповідь на це питання, яке звучить постійно, і ми не почуємо від влади, тому що у пана Зеленського, президента України, і його команди немає політичної волі для мирного врегулювання конфлікту на Донбасі..." – зазначив політик.

Нагадаймо, раніше стало відомо, що Офіс президента України оприлюднив неправдивий переклад комюніке за підсумками зустрічі "нормандської четвірки" у Парижі.

Як неодноразово заявляв голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук, нинішня українська влада не хоче виконувати Мінські угоди, тому що діє не в інтересах українського народу.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/medvedchuk-kazhe-scho-u-zelenskogo-nemae-politichnoi-voli-dlya-mirnogo-vregulyuvannya-konfliktu-na-donbasi.htm”