В Парижі розпочалася перша особиста зустріч Зеленського і Путіна

У Парижі завершились переговори «нормандської четвірки» та розпочалася перша особиста зустріч Володимира Зеленського та Володимира Путіна.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє hromadske.

Loading...

Очікується, що розмова Зеленського і Путіна триватиме близько 30 хвилин.

Після цього вони приєднаються до спільної вечері лідерів «нормандської четвірки». Їхній спільний вихід до преси запланований на 22:00 за Києвом.

Нагадаймо, в Парижі розпочався саміт лідерів України, РФ, Франції і ФРН. У мережі з’явилося відео, зняте за кілька хвилин до того, як президент України Володимир Зеленський вирушив на зустріч лідерів “нормандської четвірки” у Парижі. На кадрах видно, як він у супроводі своєї делегації йде коридором готелю, а потім сідає в президентський автомобіль.

Помічник президента Росії Юрій Ушаков вранці 9 грудня повідомив, що Володимир Путін і Володимир Зеленський дійсно зустрінуться в Парижі, але вже після саміту нормандської четвірки. Обмежень за часом немає. Ушаков також додав, що головна мета зустрічі — обговорення реалізації мінських угод.

Напередодні прес-секретар президента України Юлія Мендель розповіла, що першим кроком, який зробить Володимир Зеленський, будуть переговори щодо термінів та умов повернення українських полонених.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/12/09/v-parizhi-rozpochalasya-persha-osobista-zustrich-zelenskogo-i-putina/”