Розслідування Мюллера: перевірка не виявила політичної упередженості в діях ФБР

REUTERS / Jim Bourg

REUTERS / Jim Bourg


Службова перевірка в Міністерстві юстиції США не виявила ніякої політичної упередженості з боку ФБР під час розслідування справи про зв’язок між президентською кампанією Дональда Трампа і Росією в 2016 році.

Про це пише Reuters.

Автор доповіді генеральний інспектор Мін’юсту Майкл Хоровітц прийшов до висновку, що ФБР мало повне право на те, щоб запросити через суд дозвіл на спостереження за Картером Пейджем, радником виборчої кампанії Трампа.

При цьому під час перевірки Хоровітц виявив в роботі відомства 17 «значних помилок і недоліків».

Розслідування ФБР, розпочате влітку 2016 роки перед виборами в листопаді, на яких Трамп виступив проти кандидата від Демократичної партії Гілларі Клінтон, було продовжено у травні 2017 року колишнім директором ФБР Робертом Мюллером після того, як Трамп звільнив Джеймса Комі з посади директора агентства.

Нагадаймо, що спецпрокурор Роберт Мюллер під час майже дворічного розслідування не знайшов доказів змови між виборчим штабом президента США Дональда Трампа і росіянами під час виборів президента 2016 року.

Розслідування Мюллера встановило, що Москва втрутилася в президентські вибори за допомогою хакерських атак і поширення дезінформації, щоб підтримати кандидатуру Трампа. У межах цієї лінії були засуджені кілька колишніх учасників виборчої кампанії Трампа.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/politichnoji-uperedzhenosti-v-rozsliduvanni-fbr-po-trampu-ne-bulo-ostanni-novini-50058340.html”