"Двері НАТО відкриті": парламент ухвалив важливу постанову, ініційовану Порошенком

Парламент ухвалив Постанову про Заяву Верховної Ради України "Щодо першочергових кроків забезпечення євроатлантичної інтеграції України – набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору" №2327. "За" проголосували 284 народні депутати.

Автор проєкту Постанови, лідер партії "Європейська солідарність", п’ятий Президент України Петро Порошенко після голосування заявив, що ухвалене рішення повністю відповідає національним інтересам України, повідомляє пресслужба політсили.

"Сьогодні об’єднується політична воля парламенту, президента, бо він, на щастя, наголосив про необхідність плану дій щодо членства в НАТО. І мені дуже приємно, що та постанова, яка спочатку викликала величезну критику, врешті-решт набрала майже конституційну більшість голосів", – наголосив Порошенко.

Новини
"Жодних компромісів!" Порошенко дав важливі настанови Зеленському перед нормандською зустріччю
"Двері НАТО відкриті": парламент ухвалив важливу постанову, ініційовану Порошенком

Пресслужба "ЄС"

"Це рішення відображає волю українського народу, який абсолютною більшістю підтримує членство України в НАТО, а також повністю відповідає Конституції України, яка напряму вимагає від усіх гілок працювати для майбутнього членства в НАТО", – зазначив Порошенко.

"І сьогоднішня заява великого мого друга і великого друга України Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга також підтверджує про те, що двері НАТО відкриті. План дій щодо членства буде фіксувати українські зобов’язання проводити реформи у секторі оборони й безпеки – і зобов’язання країн-членів НАТО прийняти Україну після виконання необхідних умов", – наголосив Петро Порошенко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Петро Порошенко із трибуни Верховної Ради заявив, що, оскільки Україна 5 років змогла обходитися без російського газу, то сьогодні немає жодної причини повертатися до газової кабали Кремля.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/dveri-nato-vidkriti-parlament-uhvaliv-vazhlivu-postanovu-initsijovanu-poroshenkom.htm”