Вийти з літака на висоті 10 км: мама Джошуа пережила кошмар

Мама ексчемпіона світу з боксу Ентоні Джошуа – Єта Одусаня – пережила кілька дуже неприємних хвилин під час перельоту до Саудівської Аравії, де 7 грудня відбудеться бій Джошуа – Руїс.

Як повідомляє The Guardian, інцидент стався в повітрі: один із пасажирів рейсу "Лондон – Ер-Ріяд" приблизно за годину до приземлення в столиці Саудівської Аравії раптом відчув сильний напад паніки. Зі словами: "Я хочу вийти", – він спробував відчинити вхідні двері в задній частині літака.

Мама Ентоні Джошуа (ліворуч) і Дін Вайт були свідками інциденту в літаку

Мама Ентоні Джошуа (ліворуч) і Дін Вайт були свідками інциденту в літаку

Twitter/Boxing Social

Кілька людей одразу кинулися до заворушника, щоб відтягнути його від дверей. Серед тих, хто зреагував першим, був Дін Вайт – брат британського суперваговика Ділліана Вайта, чиї значні фізичні дані і великий зріст – 200 см – допомогли йому скрутити неспокійного пасажира. Одразу з’явилися і стюарди з наручниками: незабаром панікера вдалося заспокоїти.

Новини
Джошуа розповів, за що вдячний Володимиру Кличку

Серед тих, хто перебував поруч, була і мама Ентоні Джошуа, яка, за словами очевидців, була налякана тим, що трапилося.

Представники компанії British Airways після прильоту в Ер-Ріяд дали свій коментар щодо інциденту, принісши свої вибачення іншим пасажирам рейсу та додавши, що "неможливо відкрити двері літака під час польоту".

Як повідомляв OBOZREVATEL, стала відома важлива організаційна деталь реваншу Джошуа – Руїс: цього разу глядачі суперпоєдинку не побачать звичну картину – сексапільних дівчат, які виносять на ринг таблички з номерами раундів.

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "Джошуа – Руїс: реванш" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/box/zalishiti-litak-na-visoti-10-km-mama-dzhoshua-perezhila-koshmar.htm”