У Кабміні повідомили, коли українцям зроблять перерахунок пенсій

последние новости в Украине останні новини в Україні


Законопроєкт Про індексацію пенсій для всіх пенсіонерів з 2022 року був затверджений на засіданні Кабінету Міністрів України. Тепер документ буде переданий до Верховної Ради на розгляд.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Засідання українського уряду відбулося в середу, 27 січня, передає УНІАН. Зазначається, що даний законопроєкт стосується вдосконалення пенсійного законодавства з метою зростання пенсійного забезпечення громадян.

"Зокрема, з 2022 року не пізніше 1 березня передбачається щорічна індексація пенсій. Крім того, законопроєкт врегулює несправедливість, коли окремим категоріям громадян пенсії просто не індексувалися кілька років", — сказав в ході засідання прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Також відомо, що щорічно 1 березня буде проводитися індексація пенсій. Також, з 2022 року індексація буде проводитися за програмами, які були вилучені з об’єктів індексації у 2017 році. Відзначається, що в дану категорію потрапляють військовослужбовці, держслужбовці та інші категорії пенсіонерів на загальних умовах.

Зазначається, що батьки дітей, яким не встановлено інвалідність, але які страждають важкими захворюваннями, також отримуватимуть соцвиплати у вигляді пенсії. Варто додати, що даний законопроєкт встановлює достроково пенсії за віком українцям за півтора року до досягнення ними пенсійного віку, у разі якщо трудовий договір з ними розірваний через реорганізацію виробництва або інших умов.

Нагадаємо, у 2020 році видатки Пенсійного фонду перевищили показники доходів на 13, 2 мільярди гривень. Інформація про це з’явилася на сторінці пресслужби Пенсійного фонду України.

Також повідомлялося, що в грудні 2020 року Уряд України встановив нові правила для призначення житлової субсидії. Що саме змінилося і де саме можна оформити допомогу на оплату комунальних послуг, читайте в матеріалі ASPI news.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/podii/u-kabmini-povidomili-koli-ukraincyam-zroblyat-pererakhunok-pensiy”