Зеленський порадив українцям не лізти у президентські вибори в США

Володимир Зеленський запевнив, що Україна ‘не дозволить собі в майбутньому втрутитися у вибори’ в США. Він порадив українцям утриматися від будь-якої діяльності, пов’язаної з президентськими виборами в США.

Президент Володимир Зеленський запевнив, що Україна не втручатиметься у майбутні вибори президента США, які заплановані на 3 листопада.

Об этом сообщает Русский слон

’Ніколи й за жодних обставин неприйнятно здійснювати будь-яке втручання в суверенні вибори іншої країни. Ще раз запевняю наших партнерів, що Україна не дозволяла й не дозволить собі в майбутньому втрутитися у вибори і тим самим завдати шкоди нашим довірчим і щирим партнерським відносинам зі США’, — написав він ввечері у суботу, 8 серпня, у соцмережі Facebook.

Зеленський наголосив, що запобігання втягуванню України у внутрішню політику Сполучених Штатів — це питання національної безпеки. ‘Тому вважаю, що громадянам України слід, м’яко кажучи, утримуватися від будь-якої діяльності, пов’язаної з президентськими виборами у США, та не дозволяти собі спробувати вирішити на цьому будь-які свої особисті політичні чи бізнесові проблеми’, — зазначив він.

Нагадаємо, 7 серпня була опублікована заява директора Національного центру контррозвідки і безпеки США Вільяма Еваніни, у якій зазначалося, що Росія, Китай і Іран намагаються вплинути на вибори США.

В якості прикладу спроб впливу Москви контррозвідка США навела нещодавнє оприлюднення народним депутатом України Андрієм Деркачем, якого у заяві Еваніни названо ‘проросійським’, записів телефонних розмов з голосами, схожими на голоси експрезидента України Петра Порошенка та колишнього віцепрезидента США, ймовірного кандидата в президенти від Демократичної партії на цьогорічних виборах Джо Байдена.

Дивитись відео 02:49

Поділитись

Як російські тролі втручаються у політику США — розповідь екс-працівниці ‘фабрики тролів’(19.02.2018)

Відправити Facebook Twitter google+ Whatsapp Tumblr Vkontakte Livejournal Мой круг Mail Odnoklassniki

Постійне посилання https://p.dw.com/p/2suto

Як російські тролі втручаються у політику США — розповідь екс-працівниці ‘фабрики тролів’(19.02.2018)Джерело статті: “http://fromua.news/article/9734432/zelensjkiy-poradiv-ukraintsyam-ne-lizti-u-prezidentsjki-vibori-v-ssha/”