Прийняв смерть героя... Стали відомі подробиці бою, в якому загинув офіцер 24-ї бригади Тарас Матвєєв

Командування частини подало документи для посмертного присвоєння офіцеру звання Героя України.
матвеев тарас
Військовослужбовець 24-ї бригади ЗСУ Тарас Матвєєв, який загинув на Донбасі 10 липня, в останні хвилини життя встиг врятувати двох побратимів. Офіцер витягнув двох бійців зі зруйнованого обстрілом бліндажа, але сам отримав смертельне осколкове поранення, зазначають .
Про подробиці ворожого мінометного обстрілу біля села Троїцьке розповіли представники 24-ї бригади імені ім. короля Данила. «Позицію, якою командував молодший лейтенант Тарас Матвєєв, атакували окупанти. Били з 120 мм мінометів (заборонене озброєння.-прим.). Одна з мін потрапила в бліндаж, де було двоє солдатів. Бліндаж загорівся і частково обрушився. Тарас першим кинувся на допомогу побратимам, витягнув двох своїх бійців назовні і відніс в безпечне місце. В цей час ще одна міна впала на позицію і осколками смертельно поранила Тараса », — кажуть в бригаді.
Тарасу Матвєєву був 31 рік. На фронт він прийшов після того, як близько року пробув волонтером, а також заснував «Пошукову ініціативу Майдану». Навесні 2015 року набрав ряди «Карпатської Січі», після участі в АТО став депутатом Жидачівського райради (Львівська область), в 2019 році повернувся на військову службу, але вже в 24 ОМБр.

В мережі ширяться , щоб українці не зрадили вчергове самі себе, свою державу і майбутнє своїх дітей...

Об этом сообщает FIB


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/pryiniav-smert-heroia-staly-vidomi-podrobytsi-boiu-v-iakomu-zahynuv-ofitser-24-i-bryhady-taras-matvieiev-335679.html”