Тернопільщина – у числі областей, що досі не готові до послаблення карантинуСтаном на 10 липня не відповідають необхідним критеріям для послаблення протиепідемічних заходів 7 регіонів України. Серед них і Тернопільщина.

Об этом сообщает Редакция


Про це повідомляють на офіційному сайті Міністерства охорони здоров`я.


За даними МОЗ, на сьогоднішній ранок не готові до послаблення карантину Волинська, Донецька, Закарпатська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Чернігівська області.


Так, “випала” зі списку Івано-Франківська область. Разом з тим, Київ вже п`ятий день поспіль не входить до цього списку.


Дані щодо АР Крим та міста Севастополя відсутні.


Нагадаємо, вчора, 9 липня, згідно з постановами Кабміну, на засіданні Тернопільського міського штабу для боротьби з коронавірусом прийняли рішення про послаблення карантинних заходів у місті.


Зокрема, як вже повідомляв раніше сайт «Тернополяни», було прийнято рішення:


— дозволити роботу закладів ресторанного господарства відповідно до режимів роботи, встановлених рішеннями виконавчого комітету міської ради за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України;


— посилити контроль за роботою закладів ресторанного господарства;


— дозволити партнерські пологи у особливих випадках. У яких саме має вирішувати консиліум медиків. При цьому потрібно дотримуватися умов карантину та певних вимог до партнера: обов’язкове тестування партнера на наявність коронавірусу методом ПЛР або методом ІФА IgM з дотриманням умов самоізоляції з моменту відбору матеріалу до настання пологів (не більше 72 год); наявності засобів індивідуального захисту (маска чи респіратор, захисні рукавички, екран чи окуляри).


Щодо ситуації по коронавірусу, то за добу найбільша кількість випадків захворювання на COVID-19 зареєстрована у Закарпатській та Львівській областях, а також у місті Києві. У Тернопільльській області +21 хворий. Також відомо, що в Україні за добу від коронавірусної хвороби одужала рекордна кількість людей – 1016 пацієнтів.


Читайте також: Найцікавіші новини Тернопільщини


Джерело статті: “https://cometa.news/ternopilshhina-u-chisli-oblastej-shho-dosi-ne-gotovi-do-poslablennja-karantinu/”