Кодимські поліцейські посилили контроль за безпекою дорожнього руху

Така потреба виникла після того, як в районі почастішали порушення за участю підлітків та нетверезих водіїв.

Об этом сообщает Русский слон

«Тільки минулого тижня у дорожньо-транспортній пригоді, яку допустив п’яний кермувальник, загинула молода дівчина. За даним фактом порушено провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. З початку ж року поліцейські склали 74 протоколи за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення на водіїв, які сіли за кермо у стані алкогольного сп’яніння», — зазначає заступник начальника територіального відділення поліції Василь Варшавський.

«Побільшало порушників і серед неповнолітніх. І пов’язано це з тим, що батьки дозволяють дітям кататися на мототранспорті, не піклуючись навіть про елементарне — щоб робили вони це з відповідними дозвільними документами, — каже поліцейський. — До прикладу, нещодавно правоохоронці зупинили 16-річного юнака, який роз’їжджав на мотоциклі без посвідчення водія. На підлітка склали протокол за ч. 1 ст. 126 КУпАП».

Відтак поліцейські нагадують кермувальникам транспортних засобів про необхідність суворого дотримання правил дорожнього руху. Закликають не перевищувати дозволену швидкість, завжди користуватися передбаченими засобами захисту (автомобілістам – ременями безпеки, кермувальникам мототранспорту — шоломами), в жодному випадку не сідати за кермо у стані сп’яніння і, звісно ж, не забувати про документи.

«Пам’ятайте, що за порушення правил дорожнього руху щонайменше доведеться понести адміністративну або кримінальну відповідальність. Але найсуворіше покарання за це – втрата здоров’я чи навіть життя», — наголошують поліцейські.

Кодимське відділення поліції в Одеській області

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/kodymski-policzejski-posylyly-kontrol-za-bezpekoyu-dorozhnogo-ruhu/”