Світлана Фус: Огірок з давніх часів використовували як засіб від багатьох хвороб

Світлана Фус: Огірок з давніх часів використовували як засіб від багатьох хвороб

«Без огірка просто неможливо уявити свіжі весняно-літні салати. Це один з найбільш корисних і популярних овочів на нашому столі. Його з давніх часів використовували як засіб від багатьох хвороб», - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише відомий дієтолог Світлана Фус.

Об этом сообщает Московский репортер

«Чому огірок унікальний, що ж там всередині?
Це один з небагатьох овочів, який ми вживаємо в їжу незрілим. Його назва «агурос» в перекладі з грецької саме означає «незрілий».
Він малокалорійний, до складу входять різні мінеральні речовини, вітаміни і антиоксиданти. Саме високий вміст калію, кремнію і цинку робить огірки профілактичним засобом для догляду за здоров’ям шкіри та волосся.
Харчова цінність огірка в першу чергу зумовлена високим вмістом:
- Лютеїну та зеаксантину — речовин, які накопичуються в тканинах ока та забезпечують ефективний захист очей та зору. В 100 г огірків вміст цих каротиноїдів втричі більший денної потреби.
- Фтостеролів, які подібні своєю структурою на холестерин, а тому заміщають його в організмі. Таким чином при вживанні огірків фітостероли пригнічують всмоктування холестерину з травного тракту. Холестерин краще виводиться з організму і зменшується його рівень в крові.
Бажано вживати огірки зі шкіркою — основна маса вітамінів та інших корисних речовин знаходиться саме там. Але треба бути впевненим в якості огірків, адже в шкірці можуть накопичуватися шкідливі речовини. І тоді вживання може принести шкоду здоров’ю.
Ви знаєте, що огірки не слід зберігати в нарізаному вигляді? Є один цікавий факт: в цьому незрілому овочі у великій кількості міститься фермент аскорбатоксидаза. Його ще називають "антивітамін С" — бо він прискорює окислення вітаміну С, тобто руйнує його.
Виділення антивітамінного ферменту відбувається при подрібненні огірків. Тому готуйте овочеві салати безпосередньо перед їжею, щоб не втрачати вітамін С.
Аскорбатоксидаза також є в інших овочах і фруктах. ЇЇ багато в кабачках, цвітній капусті і гарбузі, менше в буряках, помідорах, моркві і чорній смородині.
Незважаючи на всю користь овоча, є і протипоказання. Не рекомендується їсти огірки при загостренні коліту, дискінезії жовчовивідних шляхів і гастриті, при нирковій недостатності.
Будьте здорові. Слідкуйте за тим, що ви їсте!», — завершує дієтолог.

«Вечірні Вісті»


Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/ukraine/1590570388-svitlana-fus-ogirok-z-davnih-chasiv-vikoristovuvali-yak.html”