ЄБРР виділив 60 мільйонів доларів на відкриття першого в Україні “зеленого” супермаркету

Європейський банк реконструкції та розвитку надав українській компанії Fozzy Group (що володіє мережами супермаркетів «Фора» та «Сільпо») 60 мільйонів доларів кредиту на оновлення супермаркетів та відкриття першого «зеленого» супермаркету.


Про це повідомляє 1NEWS.

Об этом сообщает Устинов троллит

Довгостроковий кредит банку на суму до $60 млн сприятиме реалізації інвестиційної програми Fozzy Group та допоможе цьому українському рітейлеру продуктів харчування відкрити та оновити 41 супермаркет «Сільпо» та 29 магазинів «Фора».

Кредит може вибиратися не лише у доларах, а й в євро чи гривні.

За отримані від ЄБРР кошти планують відкрити перший в Україні супермаркет, який буде відповідати принципам екологічності будівель (BREEAM), які використовуються для екологічного будівництва.

Такий супермаркет буде мати систему теплопостачання на базі земляного теплового насосу та холодильне обладнання, яке не використовує шкідливий для довкілля фреон. Також очікується, що будівля супермаркету буде автономною та отримуватиме електроенергію з відновлювальних джерел енергії.

Джерело: HromadskeДжерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/yebrr-vydilyv-60-miljoniv-dolariv-na-vidkryttya-pershogo-v-ukrayini-zelenogo-supermarketu.html”