У Вінниці розширили перелік тих, хто може їздити громадським транспортом

Вінничани, які надають соціальні послуги, можуть замовити довідку для користування громадським транспортом

З 29 березня у Вінниці призупинено перевезення громадян у громадському транспорті. За винятком працівників підприємств, установ та організацій, які відносяться до критичної інфраструктури, але за умови дотримання ними протиепідемічних норм – заходити в транспорт у масках і рукавичках. Вінничани, які надають соціальні послуги, можуть користуватися громадським транспортом. За відповідною довідкою потрібно звернутися до департаменту соціальної політики.

Об этом сообщает Руспрес

«З 29 березня призупинено перевезення громадян у міському громадському транспорті, за виключенням працівників підприємств, установ та організацій, що відносяться до критичної інфраструктури. Тому громадяни, що перебувають на обліку в департаменті соціальної політики міської ради, як фізичні особи, що надають соціальні послуги, тобто здійснюють догляд за громадянам, в разі необхідності користування громадським транспортом на період карантинних заходів, мають замовити довідку в Управлінні соціального захисту населення (Правобережне) за тел: 50-83-95 та Управлінні соціального захисту населення (Лівобережне) – 50-86-70», – повідомила директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

Хто може користуватися громадським транспортом на час карантину, можна ознайомитися за посиланням: https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=6804


Джерело статті: “https://real-vin.com/u-vinnici-rozshirili-perelik-tih-hto-mozhe-izditi-gromadskim-transportom”