Асоціація органів самоорганізації населення шукає білий Renault Duster за майже пів мільйона гривень


Тендер на придбання автомобіля Renault Duster або еквівалента оголосила Асоціація органів місцевого самоврядування Вінниці, повідомляє Vlasno.info.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Згідно з тендерною документацією автомобіль повинен бути білого кольору та 2020 року випуску, із класом токсичності не нижче Євро-6 та об’ємом двигуна не більше 1600 кубічних сантиметрів.

Очікувана вартість автомобіля становить 470 000 гривень із мінімальним кроком пониження ціни в пів відсотка, тобто 2 350 гривень.

Тендерний аукціон призначено на 13 квітня.

За інформацією офіційного сайту Вінницької міської ради, Асоціація органів самоорганізації населення Вінниці, яка опікується питаннями приватного сектору міста, є "добровільним неурядовим, неприбутковим, непідп​риємницьким об’єднанням органів самоорганізації населення міста Вінниці, що створено ними з метою захисту своїх інтересів, поглиблення взаємодії та співпраці між ними".

Очолює Асоціацію Наталія Володимирівна Панчук, яка також є депутаткою Вінницької міської ради від Вінницької Європейської стратегії.

Видатки бюджету Вінницької міської ОТГ на фінансову підтримку АОСН у 2020 році заплановано у сумі 2 161 100 гривень. Ще 5 912 000 гривень — це фінансування виконання органами самоорганізації повноважень, наданих їм Вінницькою міською радою.

Фото з відкритих джерел


Джерело статті: “http://vlasno.info/ekonomika/3/nashi-groshi/item/35639-asotsiatsiia-orhaniv-samoorhanizatsii”