37-річний заступник посла Британії в Угорщині помер від коронавірусу - Расследование редакции

У Будапешті від коронавірусу помер 37-річний британський дипломат Стівен Дік Дипломат помер в Угорщині після зараження коронавірусом. В Угорщині після зараження коронавірусом помер заступник голови британської дипломатичної місії в Будапешті Стівен Дік. Про це повідомляє Reuters. 37-річний дипломат помер в Угорщині у вівторок, підтвердили в МЗС Британії.

Об этом сообщает Преступная Россия

Згідно з біографією, опублікованою на сайті уряду Британії, він обіймав посаду заступника британського посла в Угорщині з грудня. Смерть дипломата призвела до того, що кількість жертв коронавірусу в Угорщині досягла 10, згідно з офіційним повідомленням угорського уряду, опублікованим раніше в той же день, в якому говориться тільки про те, що в результаті вірусу помер британський громадянин. «Стівен був відданим дипломатом і представляв свою країну з великою майстерністю і пристрастю. Його буде не вистачати всім тим, хто знав його і працював з ним», – заявив глава МЗС Британії Домінік Рааб.

До слова, український консул розповів, як перехворів на коронавірус у Німеччині. Дипломат захворів у ФРН, лікувався в німецькій клініці, звідки його вже виписали додому за умови дотримання карантину. На цю хвилину у світі вже зареєстровано 441 187 випадків захворювання на новий коронавірус. Із них 19 784 осіб померло і 111 933 пацієнтів одужали. За даними Міністерства охорони здоров’я, станом на 10:00 25 березня в Україні 113 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, з них 4 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні.Джерело статті: “https://rezonans.info/obshestvo/37-richnij_zastupnik_posla_britani_v_ugorshini_pomer_vid_koronavirusu”