Карантин в Україні: на скільки вистачить грошей простим українцям

57% українців вважають, що в умовах жорсткого карантину, який рішенням Кабміну продовжено до 24 квітня, їхніх заощаджень вистачить на 4 тижні або навіть менше.

Об этом сообщает Руспрес

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідне опитування про виживання в умовах карантину в Україні провела компанія Gradus, результати опубліковані на її сторінці у Facebook.Loading...

В українців запитували, на скільки часу вистачить їхніх заощаджень, з огляду на можливість введення жорсткого карантину. Майже 60% повідомили, що у них є запаси приблизно на місяць (і менше).

Зокрема, близько 15% зможуть протриматися чотири тижні, близько 17% опитаних – два тижні. Майже 7% сказали, що їхніх заощаджень вистачить на кілька днів і менше.

Ще 16% заявили, що зможуть так прожити 1-2 місяці. А від трьох місяців до пів року в умовах жорсткого карантину зможуть витримати фінансово лише 7,5% українців.

Карантин в Україні: на скільки вистачить грошей простим українцям

При цьому у Києві та західних регіонах найбільша частка тих, хто може витримати жорсткий карантин довше одного місяця. А у східних областях половина опитаних у такому режимі зможуть протриматися не довше двох тижнів.

Карантин в Україні: на скільки вистачить грошей простим українцям

Нагадаємо, через поширення коронавірусу Covid-19 в Україні з 27 березня планують припинити будь-які пасажирські перевезення через кордони.

Також прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що, якщо ситуацію з коронавірусом в Україні подолають швидше за 30 днів, то уряд буде окремо ухвалювати рішення щодо карантину.

До слова, на період карантину субсидії в Україні збільшать на 300₴ Щоб люди, які втратили роботу, змогли отримати субсидію, вони повинні зареєструватися в службі зайнятості. Це можна зробити онлайн.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/03/25/karantin-v-ukrayini-na-skilki-vistachit-groshej-prostim-ukrayintsyam/”